O NAS

Poznajmy się lepiej.

Silesia-Tech jest firmą oferującą projekt, sprzedaż, montaż oraz serwis szerokiej gamy systemów bezpieczeństwa. W swojej ofercie mamy systemy telewizji przemysłowej CCTV, zarówno w wersji analogowej jak i cyfrowej (oferującej monitoring w rozdzielczościach FullHD i większych), systemy alarmowe i przeciwwłamaniowe, rozwiązania związane z kontrolą dostępu, rejestracją czasu pracy, biometrią. Ponadto oferujemy również rozwiązania automatyki bramowej.

Działamy na terenie śląskich miast takich jak Katowice, Gliwice, Rybnik, Żory, Zabrze, Mikołów, Tychy i pozostały obszar śląska.
Ponad 10 letnie doświadczenie w branży pozwala nam zawsze optymalnie dobrać rozwiązania do potrzeb klienta, potrafimy dobrać najlepszy sprzęt w najkorzystniejszych cenach. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami na rynku.

Bezpieczeństwo powinno być najważniejszym fundamentem
wszystkiego tego co robimy.
Henry Kissinger

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Konkurencyjne ceny

Wykorzystując nasze doświadczenie w branży oraz współpracę z wiodącymi dostawcami sprzętu w zakresie zabezpieczeń, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą ofertę cenową dla potrzeb naszych klientów.

Profesjonalne wsparcie

Zapewniamy klientom pełne wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Oferujemy pełne wsparcie gwarancyjne oraz pogwarancyjne na wykonane instalacje oraz profesjonalne doradztwo na etapie projektowym.

Doświadczenie

Naszym atutem jest doświadczenie oraz niezbędna wiedza w dostosowaniu ofert do potrzeb naszych klientów. Jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego projektu, pozwala nam na budowanie pozytywnych relacji.

Nasze realizacje